Centrum gięcia i formowania rur

produkcja kontraktowa - usługi - sprzedaż maszyn - serwis

Usługa gięcia rur

Możliwości techniczne giętarek do rur
DW50CNC-4A-2SV giętarka do rur z CNC
Maksymalna średnica 50 mm, grubość ścianki 3 mm
Progresywna giętarka do rur nowej generacji, realizowana na serwomotorach, z trójpoziomową metodą gięcia 3D z funkcją boost (push-down dla promieni mniejszych niż CLR 1.5D) i walcowaniem dużych promieni w jednym ustawieniu. Wbudowana funkcja wykrawania CNC. Możliwość gięcia spiral z zagiętymi końcami trzpieni.
GM-76NCBA elektrohydrauliczna giętarka z CNC
maksymalna średnica 76 mm, grubość ścianki 4 mm. (W miarę zmniejszania się średnicy rury, maksymalna grubość ścianki wzrasta) Funkcja gięcia 3D.
+ Opcjonalnie kompleks gięcia rur CNC z funkcją ogrzewania indukcyjnego. Maksymalna średnica rury wynosi 350 mm, ściana 20 mm.
Twoje pytanie
Firma Rud E.S.
Firma znajduje się w samym sercu Ukrainy, w mieście Dniepr.
Nowoczesny sprzęt - urządzenia produkcyjne i zarządzanie fabryką znajdują się na terytorium ponad 3000 metrów kwadratowych. Sklep wyposażony w nowoczesny park maszynowy, w większości z CNC, pozwala na produkcję wysokiej jakości wyrobów w krótkim czasie i w przystępnej cenie.
Wysoko wykwalifikowana kadra - Wysoki profesjonalizm i nowoczesne podejście inżynierów i projektantów pozwala na tworzenie wysokiej jakości i zaawansowanych technologicznie produktów uznanych nie tylko na Ukrainie, ale i na świecie, co potwierdzają europejskie i lokalne certyfikaty krajów importujących.
Doświadczenie - W ciągu 12 lat owocnej pracy rozwinęliśmy i nadal rozwijamy wiele obiecujących obszarów jako segment produktowy (towary i usługi) oraz technologiczny.
Kontakty
Ukraina, Dnepr, ul. Bolszaja Dyivska 545
dawny Dnieprowski Zakład Urządzeń Technologicznych
+380662732002
+380732732002
+380682732002

e-mail:rudmfg.com@gmail.com
Made on
Tilda